Наші Послуги
професійно і якісно

Консультації з податкового законодавства

Правильне трактування норм податкового законодавства є дуже важливим для господарської діяльності підприємства, оскільки у нашій країні досить часто змінюються роз’яснення зі сторони самих податкових органів. Без професійної допомоги спеціаліста з відповідними знаннями розібратися в усіх нюансах законодавства досить непросто.

Найчастіше потреба у консультуванні з податкових питань виникає:

  • під час реєстрації нової фірми;
  • при заповненні бухгалтерської та податкової звітності;
  • при оптимізації схем оподаткування законними методами (важливо врахувати всі можливі податкові ризики).

Крім того, кваліфіковані консультації бухгалтерської компанії допоможуть фізичній особі-підприємцю розібратися у питаннях, пов’язаних з оподаткуванням ФОП. При використанні допомоги спеціалістів Сlever Сonsulting Ви будете впевнені у своєчасній здачі необхідних декларацій і інших документів, а також у виключенні ризиків їх неприйняття через порушення державних вимог за змістом і формою. Податкові консультації допомагають запобігти застосуванню до Вашого підприємства штрафних санкцій.

Сlever Сonsulting надає послуги консультування з питань податкового законодавства для юридичних і фізичних осіб. Практичний досвід і постійне вирішення поточних завдань дозволяють нашим фахівцям “тримати руку на пульсі” актуальних змін у бухгалтерському та фінансовому обліку. В рамках послуги “Податкова консультація” ми можемо провести:

  • консультацію з питань податкових ризиків, що виникають при укладанні угод;
  • деталізований аналіз діяльності підприємства згідно податкового законодавства;
  • консультування з питань, пов’язаних з податковими спорами;
  • консультацію з будь-яких питань, пов’язаних з податковим законодавством;

Тільки детальна і своєчасна консультація від практикуючих спеціалістів допоможе Вам створити передумови для економії коштів Вашого підприємства!