Наші Послуги
професійно і якісно

Податкове планування

Всі суб’єкти господарювання у нашій країні, незалежно від організаційно-правової форми та виду діяльності, відповідно до норм податкового законодавства, зобов’язані сплачувати загальнодержавні та місцеві податки, збори. Невірний підхід до формування облікової політики підприємства і допущені системні помилки в організації бухгалтерського та податкового обліку здебільшого стають основними причинами збільшення грошових витрат щодо сплати значних сум податків, чи ж до появи проблем із контролюючими органами і, як наслідок, накладення штрафів. Саме тому податкове планування є важливою складовою для будь-якого виду бізнесу. Податкове планування на підприємстві, здійснене кваліфікованими спеціалістами, дозволяє провести грамотну і законну мінімізацію виплат податків та зборів.

У комплексі послуг з ведення бухгалтерського обліку, фахівці Сlever Сonsulting можуть здійснити оптимізацію оподаткування на Вашому підприємстві (що і має на увазі реалізація цієї послуги) законним шляхом. Оптимізація податків стане можливою при правильній побудові загальної схеми роботи фірми, а також при грамотному прогнозуванні продажів і грошових потоків.

Податкове планування включає в себе:

  • всебічне вивчення Вашої фірми і усіх аспектів її фінансової діяльності;
  • аналіз податкових відрахувань, здійснених у минулих періодах;
  • впровадження абсолютно нової податкової політики підприємства, що відповідатиме усім вимогам чинного законодавства;
  • консультації з питань відображення конкретних господарських операцій в обліку, а також з питань нарахування та сплати податків і зборів;
  • розробку такого плану реалізації бухгалтерського і податкового обліку, який матиме максимальну ефективність саме для Вашого бізнесу.

Економте кошти законно. Співпрацюйте з Сlever Сonsulting!