Наші Послуги
професійно і якісно

Складання договорів

Договір — це юридично узгоджена угода декількох (двох, трьох або ж більше) сторін. Мета такої угоди — встановити, змінити або ж припинити цивільні права чи обов’язки однієї з сторін.

Юристи Сlever Сonsulting беруть на себе підготовку і складання договорів для юридичних та фізичних осіб-підприємців. Звертаючись до нас, Ви можете не хвилюватися про те, щоб вірно врахувати норми Господарського та Цивільного кодексів під час формування документу. Юристи компанії обов’язково дотримаються необхідних правил і зважать на усі нюанси.

Сlever Сonsulting пропонує складання як разових індивідуальних договорів, що створюються під конкретну домовленість та регулюють складні відносини, так і типових договорів надання послуг та постачання Ваших товарів, що регулюватимуть стандартні взаємини без конкретизації особливих умов.

Крім того, наші спеціалісти розробляють односторонні, двосторонні та багатосторонні договори. Односторонніми договорами є ті, в яких одна сторона бере на себе зобов’язання про виконання певних дій, а друга сторона наділяється лише правом вимоги, без виконання зобов’язання щодо першої сторони. Двосторонніми та багатосторонніми є договори, в яких усі сторони мають і права та обов’язки.

Договори мають додатки і додаткові угоди, які також повинні бути коректно оформлені . На жаль, неправильно оформлені домовленості призводять до визнання угод недійсними. А якщо врахувати, що договори перевіряються контролюючими органами, то вони можуть спричинити за собою ще й негативні фінансові наслідки для підприємства.

Сlever Сonsulting проводить детальний правовий аналіз договорів клієнта на предмет відповідності усіх обов’язкових пунктів вимогам чинного законодавства. За результатами проведеної роботи Ви отримаєте:

  • кваліфікований висновок юриста з урахуванням всіх нюансів та формальностей;
  • протокол розбіжностей;
  • внесення змін до умов договору;
  • написання додаткової угоди (специфікації);
  • написання нового договору з урахуванням обов’язкових умов.

Рекомендуємо виконання такої відповідальної справи, як складання договорів, довірити професіоналам Сlever Сonsulting!